Partnerské odkazy

 Claygar s.r.o.

Společnost Claygar s.r.o. se zabývá výrobou komplexního hliněného programu určeného, jak pro rekonstrukci a obnovu starších staveb, tak i pro ekologické novostavby. Nosným pilířem je výroba speciálního hliněného programu, jehož sortiment se v uplynulých letech rozrostl do jednoho z nejširších mezi tuzemskými producenty. Součástí palety výrobků a služeb jsou i návrhy a realizace staveb z přírodních materiálů v průmyslovém i soukromém sektoru. Společnost CLAYGAR s.r.o. je největší výrobce a dodavatel hliněných omítek a hliněných malt v České republice. Klade důraz nejen na vysokou kvalitu jednotlivých prvků ale i na výslednou užitnou hodnotu a bezpečnost.
Claygar - hliněné omítky

Claygar – hliněné omítky

Claygar - omítky Clayco

Claygar – omítky Clayco

Claygar - přírodní stavební materiály

Claygar – přírodní stavební materiály

 

 

 

 

 

Nábytek FORET

Od roku 1997 se zabýváme výrobou kuchyní a atypického nábytku. Na zakázku a dle požadavků zhotovíme kuchyňské linky, skříně, komody, kancelářský nábytek,koupelnový a předsíňový nábytek, dětské pokoje, vybavení obývacích pokojů i ložnic, včetně montáže. Naším největším cílem je spokojenost zákazníka, a proto klademe důraz na kvalitu výrobků, odbornou montáž a v neposlední řadě i na cenu výrobků s ohledem na finanční možnosti zákazníka..
Nábytek FORET

Nábytek FORET

GServis

Společnost GSERVIS CZ, s.r.o. je nejvýznamnějším dodavatelem typových projektů rodinných domů v České republice. Byla založena v roce 1995. Od založení společnosti se pro projekty rodinných domů GSERVIS rozhodlo již více než 21 500 zákazníků. Stala se tak základem pro vytvoření domova pro více než 63 tisíc obyvatel nejen v České republice.
Efel s.r.o. je partnerem firmy GServis

Efel s.r.o. je partnerem firmy GServis

TRANSPED CZ s.r.o.

Firma Transped CZ s.r.o. má dvě střediska, které nabízí služby v oblasti:

 mezinárodní a vnitrostátní zasilatelství
 autodopravy
 vytěžování vozidel
 logistické činnosti
 obchodní činnosti – maloobchodu a velkoobchodu
 prodeje stavebního materiálu – stavebnin
 exportu a importu
 zásobování staveb a zásobování stavebnin
 zprostřetkovatelská činnost

Transped CZ s.r.o.

Designed by Edinburgh Taxi